logo
Fotowoltaika - Opal Power

Fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna to zespół urządzeń, które pozyskują energię elektryczną z promieni słonecznych. To darmowe i ekologiczne źródło energii odnawialnej, które pracuje przez cały rok. Jedynym warunkiem pracy paneli fotowoltaicznych (montowanych najczęściej na dachach) jest obecność promieniowania słonecznego, wówczas ogniwa fotowoltaiczne zamieniają energię słoneczną w elektryczną.

Firma OPAL POWER zaprojektuje dla Państwa wydajną, bezpieczną i nowoczesną instalację fotowoltaiczną wykorzystując najlepszej jakości, zaawansowane technologicznie komponenty. Decydując się na panele fotowoltaiczne warto zwrócić uwagę na programy, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie.

Fotowoltaika stanowi stabilną inwestycję, ponieważ w okresie letnim produkowane są nadwyżki prądu, które potem możecie Państwo sprzedać lub odzyskać w okresach mniejszego nasłonecznienia. Dodatkowo fotowoltaika dba o nasze środowisko, posiada wieloletnią gwarancję żywotności oraz dzięki niej wzrasta wartość Państwa nieruchomości.

Jesteś zainteresowany fotowoltaiką?


Wypełnij formularz a nasz specjalista oddzwoni w celu przedstawienia oferty